niedziela, 30 sierpnia 2015

Charytatywny Maraton Fitness z Drużyną A

Wczoraj miał miejsce Charytatywny Maraton Fitness w Akademii Tańca Alhambra w Gliwicach, z którego CAŁKOWITY dochód został przeznaczony na rehabilitację naszej trójki. Uzbieraliśmy 831 złotych. Impreza rozpoczęła się w południe, a zakończyła około 20-tej. Była zumba (cieszyła się największym zainteresowaniem), latino, Bollywood dance i inne. Zarówno instruktorki, jak i uczestniczki dawały z siebie wszystko. W przerwie można było dodać sobie energii domowymi wypiekami :) Mam kilkaset zdjęć, dlatego wstawię tylko kilka (może trochę więcej niż kilka), a jeśli któraś z uczestniczek chciałaby wszystkie, proszę o wiadomość ;)
Drużyna A niestety nie mogła zostać do końca, ale powitała wszystkich gości i życzyła udanej zabawy. Ufundowała również puchar dla najlepszego uczestnika, który zdobyła Pani Marzena (jako jedyna uczestniczyła we wszystkich zajęciach - gratulujemy kondycji)


Zumba (Alunia też ćwiczyła)

Cabaret dance

LatinoGypsy OrientBollywood dance


Dziewczyny z grupy zaawansowanej zrobiły krotki pokaz tańca orientalnego - cudnie!

Na koniec nadszedł czas na wręczenie pucharu, podziękowania oraz grupowe zdjęcie - jak widać do końca wytrwało nas niewiele, to dlatego, że instruktorki dały uczestniczkom niezły wycisk ;) Ale chyba było warto? ;)
Jeszcze raz dziękuję Akademii Tańca Alhambra oraz uczestniczkom (trenowały panie, panowie zajmowali się dziećmi) maratonu za pomoc i wsparcie. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego!
Oficjalne oświadczenie Alhambry, mówiące o zebranej kwocie podczas imprezy:PS: Zabrakło mi na imprezie kilku znajomych twarzy. Szkoda... To już nie chodzi o te pieniądze za wstęp, ale o okazanie wsparcia, którego naprawdę potrzebujemy, Jest mi zwyczajnie przykro...

1 komentarz: