wtorek, 22 września 2015

Kalendarz charytatywny


Kto śledzi nasze losy, wie, że staramy sie zbierać pieniądze na rehabilitację dzieci na wszelkie możliwe sposoby. Tym razem przedstawiam naszą kolejną propozycję - kalendarz ze zdjęciami Ani, Alicji i Aleksandra.


Negocjujemy jeszcze z drukarniami, więc nie mogę podać na 100% technicznych informacji, ale planujemy kalendarz dwunastostronicowy, w formacie A3, z miejscem na drobne notatki.
Autorką zdjęć jest nieoceniona Jola Zygmunt-Więzik z foto-hollanda.pl Są już pierwsze fotki - CUDNE! Sesja odbiegała dalece od ideału ;) Ania nie była w ogóle w nastroju do pozowania, cały czas płakała. Olek szalał i próbował zdemolować studio ;) Jedynie Alunia jak zawsze - grzeczna jak aniołek :) Mimo to Jola dała radę ;) Zdjęcia sa oczywiście owiane tajemnicą ;) Zobaczycie je dopiero w dniu premiery kalendarza :) Ale uchylę rąbka tajemnicy ;)
Za stronę graficzną odpowiada (jak zawsze) nasza Ola. Oprócz zdjęć na poszczególnych stronach będziecie mogli przeczytać informacje na temat dzieciaków.
Mam nadzieję, że kalendarz się Wam spodoba i że będzie cieszył się dużym zainteresowaniem. To będzie propozycja numer 1 na prezent Gwiazdkowy dla najbliższych ;)

Na koniec taka refleksja... Zdajemy sobie sprawę, że mamy jeszcze 2 - 3 (max 4) lata na zbiórkę pieniędzy - póki dzieci są malutkie. Wszyscy kochają rozkoszne bobaski, małe dzieci. Gdy dzieci będą starsze, będą jak miliony innych, które również potrzebują pomocy. Nie będą jednak wzbudzać już tak intensywnych uczuć. Ot, dzieci jak każde inne. Są też za mało chore, by zorganizować "narodową ściepę", jak w przypadku Zuzi, czy Kajtka (chorują na epidermolysis bullosa), gdzie na ich leczenie zebrano po parę milionów złotych w kilka dni. Nie zrozumcie mnie źle - dla mnie moje dzieci są wyjątkowe i zawsze będą najukochańsze. I oczywiście nie chciałabym, by były jeszcze bardziej chore - chciałam tylko w sposób obrazowy przedstawić moje myśli.
Dlatego właśnie TERAZ jest nasze pięć minut. Bo ile razy można wydawać kalendarz, organizować koncerty, robić bazarki internetowe? Ile razy, zanim przestaną kogokolwiek interesować...?
7 komentarzy:

 1. Aga!Tyle razy ile będzie trzeba,to tyle organizuj,wydawać, rób. A my tyle ile możemy podarować i pomóc,tyle zawsze damy od siebie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy! Porządne wsparcie to połowa sukcesu :)

   Usuń
 2. Zdjęcie jest urocze! Chętnie zastąpię mój coroczny kalendarz z widokami Krakowa Waszymi cudownymi fotkami ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga! Ja chcę taki kalendarz! I to nie jeden a kilkanaście na prezenty! Mogę go także "wystawić" w Urzędzie Miasta Gliwice, gdzie prowadzę Punkt Ksero. Z pewnością uda mi je wymienić na datki do puszki ;-)

  OdpowiedzUsuń