poniedziałek, 7 września 2015

Konkurs na blog - instrukcja obsługi :)

Doszły do mnie głosy, że mój post o konkursie blogowym nie mówi jasno co i jak. Dlatego ponawiam prośbę o głosy, ale tym razem załączam instrukcję obsługi :)1. Wchodzimy (z komputera) na stronę: http://poloznanamedal.pl/blogosfera

2. Odnajdujemy blog Milosc-do-potegi-trzeciej.pl3. Przy każdym prezentowanym blogu, w prawym dolnym rogu znajduje się symbol kciuka - KLIKAMY W NIEGO. Pojawi się informacja: "Twój głos został pomyślnie oddany" (będzie widoczna tylko przez chwilę).4. Powtarzamy tę czynność codziennie, aż do 15 grudnia. WAŻNE: głosować można codziennie!

To wszystko! Nie potrzeba rejestracji, wystarczy włączyć komputer (niestety nie można głosować z telefonu komórkowego) i kliknąć w kciuk.
Aspiruję do trzeciego miejsca, niestety mam sporo do nadrobienia. Bez Was nie dam rady! Nagrodą za III miejsce jest tysiąc złotych. Dla mnie tysiąc złotych to miesiąc ruchowej rehabilitacji dziewczynek - na to właśnie przeznaczyłabym ewentualną wygraną. 
To niepowtarzalna okazja, gdy kliknięcie "lubię to" faktycznie pomaga - możecie ufundować rehabilitację Ani i Alicji, nie wydając ani złotówki. Wystarczy CODZIENNIE oddać głos na mój blog. Z góry dziękuję :)

15 komentarzy:

 1. jest jeszcze problem chyba techniczny, jest nas w rodzinie 2 co ma konto FB ale głosujemy z jednego komputera i tu otrzymujemy komunikat " Twój głos został juz dzisiaj oddany", głosujemy też na inny konkurs i to się udaje,pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiedzi
  1. nadal nie można głosować z 2 różnych kont ale z jednego komputera, pozdrawiam.

   Usuń
 3. nadrobimy zaległości! szkoda, że z telefonu się nie da... ale tego nie przeskoczymy. To do dzieła!:-)))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ponoć można z telefonu z systemem Windows, ale nie sprawdzilam tego :)

   Usuń
 4. zwróć się do fundacji o pomoc w finansowaniu rehabilitacji, to jest pewniejszy i bardziej odpowiedzialny sposób na pozyskanie środków na leczenie niż zabawa w konkursie

  OdpowiedzUsuń
 5. codziennie oddaję głos, ale nadal nisko jesteśmy :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla mnie każdy głos się liczy - cieszę się, że komuś podoba się mój blog :) Dziękuję :)

   Usuń
 6. Można glosowac dwa razy,tylko musi minac 12h,ja glosuje rano o 7 i wieczorem o 21!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Można glosowac dwa razy,tylko musi minac 12h,ja glosuje rano o 7 i wieczorem o 21!!!

  OdpowiedzUsuń