piątek, 4 września 2015

Kubek niekapek Picnic - recenzja produktu firmy Esska of Sweden
Wraz z Olusiem testowaliśmy dziś kubek niekapek Picnic firmy Esska of Sweden. A oto nasza recenzja:


1. Informacje o produkcie na stronie sklepu: 

Na stronie widnieje opis: "Kubek, który jest w stanie sprostać dynamice dziecka! Specjalny zawór zapobiega wylewaniu się napoju nawet podczas upadku kubka czy mocnego potrząsania. Twardy, odpowiednio wyprofilowany ustnik ułatwia picie, a ruchoma osłonka zapewnia czystość i higienę."

Oprócz tego informacja o pojemności i że produkt jest wolny od BPA.

Znamy pojemność, wiemy, że ma twardy ustnik i jest wolny od BPA. WIemy nawet, że "spełnia rygorystyczną normę EN-14350" Mówi Wam to coś? Bo mi nie :) Ale od czego jest Wujek Google?! Chodzi o artykuły dla dzieci - sprzęt do picia - wymagania chemiczne i badania: limity uwalniania określonych substancji chemicznych z materiałów używanych do produkcji tego typu sprzętu.

Moim zdaniem informacje są wystarczające, bo co jeszcze można napisać o plastikowym kubku? ;) 

2. Wygląd produktu:

Kubek jest ładny. Lekki, starannie wykonany, bez zbędnych ozdobników, w intensywnym kolorze. Choć przyznam, że najpierw chciałam zamówić kubek w kolorze zielonym, jednak ten kolor mnie nie przekonał, może to tylko złe zdjęcie.

3. Cena produktu:

34,59 złotych (+ koszt wysyłki)

Wg mne jest to zbyt wygórowana cena. Sprawdziłam kubki niekapki na Allegro - najdroższy był i tak tańszy, niż ten opisywany. Njtańsze niekapki zaczynały się już od 8-9 złotych, natomiast kubki niekapki popularnych firm już od 15-20 złotych.

4. Funkcjonalność:

Producent zapewnia, że napój nie wyleje się nawet podczas upadku kubka czy mocnego potrząsania. Sprawdziliśmy to - zgadza się ;) Oluś machał kubkiem, jak shakerem i nic się nie wydarzyło. Dopiero, gdy ja zrzuciłam kubek na ziemię z wysokości około 1m, wylało się kilka kropel napoju. Osłonka ustnika była jednak zamknięta i napój nie wydostał się na zewnątrz. Pojemność kubka to 350 ml. Dla takiego maluszka, jak Oluś, jest trochę za duży. Trudno Mu było pić. Gdyby był pełny, byłby pewnie też zbyt ciężki. Czekamy zatem, aż Olek podrośnie ;)


5. Ogólne wrażenie:

Ogólne wrażenie pozytywne. Choć cena mogłaby być niższa.

W komentarzach pod moim postem zapowiadającym recenzje znalazły sie uwagi, że brakuje informacji o sposobie i cenie dostawy towaru oraz nie ma możliwości rejestracji.
Jesli chodzi o dostawę towaru, to informacje na jej temat znajdują się w regulaminie sklepu i w osobnej zakładce na dole strony: "Wysyłka i zwroty". Po Waszych komentarzach sklep wprowadził możliwość rejestracji (na dole strony "Twoje konto"), jednakże nadal można złozyć zamówienie nie rejestrując się (ja wolę tak).

Przypominam, że dla czytelników mojego bloga jest przewidziana 10% zniżka na zakupy, wystarczy podać kod: miloscdopotegi3Brak komentarzy:

Prześlij komentarz