piątek, 16 października 2015

Dzieje się!

Pamiętacie, że planujemy wydać kalendarz na 2016 rok ze zdjęciami dzieciaków? Wszyscy wspomnieliście już o nich w listach do Świętego Mikołaja? ;) To jednak nie wszystko! Powiedziałabym wręcz, że to dopiero początek... 
Jola (nasz dobry fotograficzny duch) zaproponowała coś bardzo interesującego, coś WIELKIEGO: wystawę fotograficzną. Oczywiście z nami, a dokładniej - z dziećmi, w roli głównej :)
Jola będzie towarzyszyła nam przez pół roku, może rok. Będzie odwiedzać nas od czasu do czasu i robić zdjęcia. Ale nie takie stylizowane, jak do kalendarza. Będzie to fotoreportaż - pokazanie naszego życia od kuchni. Nie zawsze jestesmy piękni i uśmiechnięci :) Bywamy zmęczeni, źli, zapłakani. I to właśnie postaramy sie przedstawić w reportażu - prawdę.
Pierwsza wizyta Joli za nami, widziałam fotki - są piękne. Całkowicie inne, niż nasze poprzednie zdjęcia. Przede wszystkim są czarno-białe. Nie chcemy, by kolor odwracał uwagę od obrazu. Mają w sobie to "coś".
Jestem pewna, że wystawa okaże się strzałem w dziesiątkę. Talent i pracowitość Joli + urok Ani, Alicji i Aleksandra = SUKCES ;)


8 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Wystawa to odległa przyszłość, to dopiero wstepne plany :) W ogóle chyba za wcześnie sie o niej wygadałam, ale jestem nią bardzo podekscytowana :) Miejsce i czas zaplanuje Jola - fotografka.

   Usuń
 2. Super!Już nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 3. A kiedy mniej więcej będą kalendarze, bo już nie mogę się doczekać!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witajcie pozdrawiam całą wasza piątkę. Jak można będzie kupić kalendarz i gdzie?trzymam kciuki za was.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na naszym Facebookowym profilu, na początku grudnia. Pozdrawiam

   Usuń