poniedziałek, 12 października 2015

Marzenia, te duże i te maleńkie...


Po głowie chodzi mi piosenka z czasów dzieciństwa:

"Gdy pani się w radiu spytała,
Jakie są nasze marzenia,
To zaraz ten list napisałam,
Bo któż by MARZEŃ nie miał (...)"

Ja też mam marzenia - te duże i te maleńkie. Duże to oczywiście wszystko, co dotyczy dzieci. Ich zdrowie, samodzielność dziewczynek. A te małe dotyczą mnie. Ale nie wypowiem ich na głos, bo wtedy się nie spełnią :) 
Każdy z nas pewnie w duchu o czymś marzy, ja nie jestem wyjątkiem. 
Nie wiemy, jak potoczy się nasze życie. Los lubi płatać figla. Od chwili narodzin dzieci, napotkałam na swojej drodze kilka wartościowych osób, dzięki którym może właśnie uda mi się zrealizować te maleńkie marzenia :)
Niedawno Arek odbył ważną podróż - dosłownie i w przenośni. Rozpoczął pracę w Sport.pl, będzie pisał artykuły o piłce nożnej. Będzie robił to, co lubi i w czym jest dobry. Cieszę się bardzo (i trochę zazdroszczę) i życzę Ci, Kochanie, powodzenia.
Wy też marzcie! Bo marzenia się spełniają, a... któż by marzeń nie miał? :)
6 komentarzy:

 1. a ja już przestałam wierzyć w marzenia i w to że mogą się spełnić, bo od lat nic się nie zmienia, a tylko jest gorzej :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś musi przyjść to lepsze. Tylko trzeba wierzyć :)

   Usuń
 2. Piekny wpis :) trzeba marzyc, ale trzeba tez dzialac bo same sie nie spelnia ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze miec przy sobie życzliwych ludzi, którzy pomogą te marzenia spełnić :)

   Usuń
 3. Marzenia piękna sprawa i ma się wtedy cel :) Kiedyś moim marzeniem było to, żeby mieć własną firmę fotograficzną, być na swoim. Kiedy myślałam o tym 10 lat temu brzmiało to bardzo nierealnie, ja ekonomistka z dwójką malutkich dzieci w domu, w garach, pieluchach ... zaczynałam wszystko od zera i co ? :) I od 8 lat mam tą firmę, to marzenie się spełniło. Teraz są oczywiście następne marzenia. :) W spełnieniu tamtego marzenia najbardziej pomogli mi najbliżsi, dodawali mi skrzydeł, wspierali. Podsumowując Aga, jak będziesz miała obok siebie osoby wspierające Cię i dodające skrzydeł marzenia się spełnią :) Arek, super, że będziesz robić to co lubisz :) Aga, trzymajmy kciuki za nasze marzenia :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoja historia jest przykładem dla innych, dla mnie. Jeśli się czegos pragnie, nic nie jest niemożliwe :)

   Usuń