środa, 25 listopada 2015

Dziękujemy!Z całego serca dziękujemy za Wasz 1% podatku za rok 2014 !!!
Dziękujemy również za rozprowadzenie naszych ulotek, za udostępnianie informacji o Drużynie. Wykonaliście świetną robotę, otrzymaliśmy wpłaty nawet z drugiego końca Polski :)Dzięki Wam dzieci mają zapewnioną rehabilitację przez najbliższy rok (NDT Bobath, muzykoterapia, terapia wzroku, rehabilitacja na basenie i inne), będziemy mogli jeździć na turnusy rehabilitacyjne i kupić niezbędny sprzęt - pionizatory, ortezy, kombinezony do ćwiczeń, fotelik i wózek. Również prywatne wizyty lekarskie nie będą dla nas już problemem.To wszystko dzięki Wam!

Cytując Ojca Świętego Jana Pawła II - 
"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest. 
Nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi" 

Może się wydawać, że przekazanie komuś swojego 1% to nic. Przecież to nic nie kosztuje, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w rozliczeniu podatkowym i to wszystko. Ale to jest COŚ! To ofiarowanie szansy na lepsze życie. Dlatego jeszcze raz dziękujemy!

Korzystając z okazji już teraz prosimy o Wasz 1% podatku za rok 2015. Ofiarujcie nam kolejną szansę...


PS. Jeśli jest ktoś chętny do pomocy przy kolportażu nowych ulotek, prosimy o kontakt: druzynaa3@gmail.com

6 komentarzy:

 1. Na pewno otrzymacie od nas 1% za rok 2015 :) Mam pewność, że Wy wykorzystacie go najlepiej jak tylko się da! A poza tym, Drużyna A skradła nasze serca i cały czas trzymamy kciuki i Wam kibicujemy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za zaufanie, Wasz 1% na pewno będzie dobrze rozdysponowany :)

   Usuń
 2. Akurat na początku roku trafiłam na bloga Drużyny i od razu wiedziałam komu prześlę ten 1% :) Ale w przyszłym roku już będę mieć większy orzech do zgryzienia i strasznie żałuję, że nie można rozdać kilku jednych procentów :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Najważniejsze, żeby komuś przekazać ten 1%. Niezależnie od tego, komu go przekażesz, ten ktoś na pewno będzie wiedział, co z nim zrobić ;)

   Usuń
 3. Czytam ciebie od niedawna super czyta mi się blog. Podziwiam Cię. Nasz jeden procet na dzieci chętnie oddamy. Wspaniałe dzieci masz dużo zdrowia dla nich. Mam córkę 9 miesięcy.

  OdpowiedzUsuń