wtorek, 8 marca 2016

Kobiety Drużyny A

Dziś Dzień Kobiet, więc będzie kilka słów o żeńskiej części Drużyny A :)

Ania - piękna mała wojowniczka. Nie widzi lub widzi bardzo słabo. Ciągle w ruchu. Potrafi pół dnia stać na głowie, a ostatnio nauczyła się sama wstawać, potrzebuje tylko czegoś do podparcia ;) Gaduła, choć jeszcze nie mówi ;) Ma charakterek, buntuje się, jeśli coś nie idzie po jej myśli (np. jeśli musi ćwiczyć chodzenie, a akurat wolałaby robić coś innego...) Jest NAJUKOCHAŃSZĄ ANIĄ na świecie! :)

Alicja - mała księżniczka. Również ogromne problemy ze wzrokiem, nie wiemy, czy widzi. Jest (jeszcze) dzieckiem leżącym, ale walczymy i rehabilitujemy się, bo wierzymy, że to stan tymczasowy. Ostatnio nauczyła się robić "bam! bam!", czyli uderzać rączkami w piłkę, była przy tym przeszczęśliwa :) (ale mama bardziej). Jako jedyna z całej trójki mówi "mama" w dodatku mówi to świadomie, wie, że "mama", to mama ;) To oczywiście NAJUKOCHAŃSZA ALICJA na świecie! ;)

No i wspomniana mama - uwielbia tulipany. Kiedyś marzyła o tym, by nauczyć sie jeździć konno. To marzenie się nie spełniło. Dziś marzy o tym, by pójść na spacer z Anią i Alicją, i by dziewczynki opowiedzialy jej, jak było w szkole... Bo niektóre marzenia się spełniają, prawda?


4 komentarze:

 1. Droga Mamo, masz najcudowniejsze córeczki na świecie.

  Dziewczynki a wy macie najwspanialszą Mamę na Świecie 💋

  OdpowiedzUsuń
 2. Droga Mamo, masz najcudowniejsze córeczki na świecie.

  Dziewczynki a wy macie najwspanialszą Mamę na Świecie 💋

  OdpowiedzUsuń
 3. Aga, pełen podziw dla Ciebie i dziewczyn ! :) i do zobaczenia niedługo :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne dziewczyny pójdą razem na spacer, nazrywają kwiatów a później opowiedza jak było cudnie! Trzymamy za Was kciuki z chłopakami Drużyno A!

  OdpowiedzUsuń