niedziela, 3 kwietnia 2016

Nasze drugie urodzinyWczoraj było wielkie święto! Nasze drugie urodziny!!! Ale ten czas leci! Już dwa lata... Choć ja mam wrażenie, jakby minęło dużo więcej, tyle się działo... 02 kwietnia 2014 roku o godzinie 23:15, 23:16 i 23:17 na świecie pojawili się Oni - Ania, Aleksander i Alicja (w tej kolejności). Nasze trzy pracowite pszczółki. I właśnie w pszczelim klimacie odbyła się wczorajsza impreza ;)
Były pszczele zaproszenia na imprezę - podarowane przez Maśkara, pszczeli tort ufundowany przez Cukiernię Hania (pyyyszny!!!), pszczele baloniki, czapeczki i ozdoby. A dziewczynki miały śliczne żółte spódniczki ;)
Goście dopisali, zabawa była na całego. W naszym domu tylu gości jeszcze chyba nie było ;) Chrzestni, Dziadkowie, Prababcia, Ciocia, kuzyki i kuzyni. Do tego dwa psy ;) Momentami nie było gdzie się obrócić ;) Ale to dobrze! To znaczy, że nasze dzieciaki mają bliskich, którzy je kochają (prawie) tak jak my. Solenizanci jeszcze nie bardzo wiedzieli, o co chodzi, skąd tylu ludzi i dlaczego przynieśli prezenty (dziękujemy!), ale w przyszłym roku może świeczki na torcie zdmuchniemy już wspólnie :) Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność, prezenty i życzenia. Jesteście the best ;)
Dzieci otrzymały również wiele życzeń telefonicznie i przez internet - dziękujemy! Wszystkie zostały przeczytane i mamy nadzieję na ich spełnienie ;)

Aniu, Alicjo i Aleksandrze. 
Z okazji Waszych urodzin życzymy Wam przede wszystkim zdrowia. 
By Wasza ciężka praca podczas rehabilitacji przyniosła oczekiwane efekty. 
Kochajcie się i bądźcie dla siebie - po prostu ;) 

KOCHAMY WAS!!! 
Mama i Tata

Zaproszenie zrobione i ufundowane przez Ciocie z MaśkaraPiękny tort ufundowany przez Cukiernię Hania

 Nasze Pszczółki :)
To już 2 lata...
Pszczele słodkości
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz