wtorek, 5 kwietnia 2016

Zmiana warty


W ostatnim czasie nastąpiły u nas ważne zmiany. Zakończyliśmy współpracę z terapeutkami z ośrodka w Gliwicach (z powodu naszej przeprowadzki do Żor), a jutro rozpoczniemy zajęcia w żorskim ośrodku.
Nie będziemy też już pracować z Panią Kariną z ośrodka "Szansa" ani z naszą "domową terapeutką" Moniką.Dziękujemy Paniom: Marcie, Gosi i Asi - z Gliwic. Niestety nie mieliśmy okazji osobiście podziękować Pani Asi, ale w Gliwicach bywamy od czasu do czasu, więc jeszcze to nadrobimy ;) Dziękujemy za Wasze podejście do dzieci i zaangażowanie. Z Wami mieliśmy pewność, że dzieci są w rękach profesjonalistów ;) Dziękujemy też Pani psycholog za cenne uwagi i pomoc.

Pani Karino - kto będzie teraz z dziewczynkami malował, wyklejał i robił bałagan w pokoju? :) Zawsze zaskakiwała nas Pani pomysłami :) Proszę nas kiedyś odwiedzić!

Dziękujemy Monice za rok pracy z dziewczynkami.

Nadszedł czas na zmianę warty. Od niedawna współpracujemy z Sarą na muzykoterapii, od jutra ośrodek w Żorach, do tego nowa pani terapeutka w "Szansie" i comiesięczne wyjazdy do Dzielnego Misia. Ze starej gwardii został Wujek Marcin ;) - dziewczyny Go kochają, więc nie mogliśmy sie pożegnać ;) - i Pani Beata z chorzowskiej fundacji dla niewidomych. 

Dziękujemy wszystkim Paniom za pracę i trud włożony w rozwój naszych dzieci. Mieliśmy szczęście trafić na odpowiednie osoby :) Życzymy Wam wszystkiego dobrego! Zaglądnijcie czasem do nas, zobaczyć, jak dzieci się mają ;)

PS. Szukamy terapeuty NDT Bobath, który chciałby ćwiczyć z naszymi dziewczynkami u nas w domu i który mógłby wystawić nam fakturę :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz