czwartek, 26 maja 2016

Matka Polka w TV

Miałam przyjemność wystąpić wczoraj w programie "Studio Telewizyjna 1" TVP3 Katowice. Dla tych z Was, którzy nie widzieli i dla tych, którzy chcą zobaczyć jeszcze raz, załączam link do programu Wystąpiłam w nim z Jolą Zygmunt-Więzik i Agnieszką Bielanik-Witomską (Aga będzie śpiewała dla nas na koncercie charytatywnym w grudniu) - na początku, ale warto zobaczyć go do końca, ponieważ Agnieszka śpiewa piosenkę również na jego zakończenie
Dziękuję serdecznie Bożenie Klimus za zaproszenie nas do "Studio Telewizyjna 1" i Pani redaktor Mariannie Dufek-Durczok za przeprowadzenia z nami wywiadu, za możliwość opowiedzenia o naszej Drużynie, o planowanej wystawie fotograficznej i koncercie charytatywnym.
Dziękuję Joli, że wciąż nie ma nas dość i poświęca dla nas swój prywatny czas  Agnieszce za dołączenie do naszej DrużynyTomkowi za bezpieczne dowiezienie nas do studia  A prywatnie dziękuję jeszcze pani charakteryzatorce za to, że dzięki niej nie byłam tylko mamą, ale też kobietą  (aż żal było zmywać ten makijaż... )
Staramy się, by historia Drużyny A obiegła cały świat i mamy nadzieję, że ten program w tym pomoże 

LINK DO PROGRAMU

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz