sobota, 17 grudnia 2016

Z miłości do potęgi trzeciej

Tydzień temu odbył się wernisaż wystawy fotografii autorstwa Joli Zygmunt-Więzik pt. "Z miłości do potęgi trzeciej" oraz koncert "Swingująca zima" w wykonaniu Agnieszki Bielanik-Witomskiej.
Przy tej okazji była też u nas ekipa TVP Katowice z Bożeną Klimus na czele ;) Kręcili o nas kolejny reportaż - w nawiązaniu do reportażu sprzed roku (dla przypomnienia link) Krótko mówiąc - działo się!


Zdjęcia z wystawy są rozszerzeniem naszego kalendarza na 2017r. Więcej informacji na jego temat TU
Bardzo dziękuję Joli za ten rok - sesje, obróbki zdjęć, przyjazdy na naszą "wieś" ;) Dziękuję za piękne zwieńczenie tego roku - cudną wystawę.
Jesteś Dobrym Duchem Drużyny. Dziękuję w imieniu swoim, Arka i dzieci.

Dziękuję również Adze za piękny, wzruszający koncert. Bardzo nam miło, że zechciałaś uświetnić wystawę swoim koncertem. Gratuluję talentu :)

Dziękuję Bożenie i ekipie TVP Katwice - Sławkowi, Jackowi i pozostałym panom. Jesteście najlepsi, a Warszawa powinna się Wam kłaniać w pas ;) Rok temu obiecaliście, że przyjedziecie. I przyjechaliście, nakręciliście świetny materiał, choć warunki nie były sprzyjające. Tym bardziej należą się Wam słowa uznania. Dzięki!

Dziękuję Sarze, Marcinowi (tego Mikołaja zapamiętamy na dłuuugo...) i panu z firmy Akson - za pomoc przy kręceniu reportażu. 

Dziękuję również:

Księdzu Chudobie - za możliwość zorganizowania wystawy
Sylwii Kaliszewskiej i Mai Więzik - za pomoc w sprzedaży kalendarzy
Cioci Reginie, Kasi i drugiej Kasi :), Oli, Karolinie, mamie Marysi - za pyszne ciasta
Marcinowi i Marioli - szczudlarzom - za pomoc w zbiórce datków podczas wystawy
Wyspie Łakoci - za piękne pierniki z logo Miłości do potęgi 3
Panu Wojciechowi Witomskiemu - za pomoc w organizacji koncertu
Pani Mihaeli Ziober-Labiś - za oprawę florystyczną koncertu
Tomkowi Więzik i wszystkim, którzy pomogli w organizacji imprezy

Jeszcze podziękowania tylko ode mnie :) Dziękuję Beacie i Ani - za przygotowanie mnie do wystawy, fryzurę i piękny makijaż. Dziękuję, że poświęciłyście swój czas w niedzielne przedpołudnie, by sprawić, że byłam jeszcze ładniejsza niż zwykle ;)

Kto nie mógł być na wernisażu, nic straconego.

Wystawa będzie dostępna do 12.01.2017 i można ją oglądać w poniedziałki, wtorki, środy i czwartki w godzinach 14.00 do 18.00 i w piątki od 16.00 do 18.00 w Centrum Edukacyjnym im. Św. Jana Pawła II w Gliwicach. Zapraszamy :)


Przedstawiam kilka zdjęć z wystawy, ze strony foto-hollanda.plZ Jolą i ekipą TVP Katowice
Jola i Bożena Klimuspierniki z naszym logo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz